28.9 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

З виправної колонії вивезено всіх засуджених

 Білозерка.info

Жодного засудженого більше не залишилося в Білозерської виправної колонії № 105 під Херсоном.

У зв’язку з ліквідацією цієї пенітенціарної установи так званого мінімального рівня безпеки, 117 засуджених, за їхнім бажанням, перевели відбувати залишок «терміну» в колонії Полтавської, Запорізької та Львівської областей, каже начальник ВК-105, майор Ігор Кінцевий.

З майже двохсот співробітників «зони» сорок чоловік перевелися в колонії № 10,61, 90 і слідчий ізолятор Херсонщини.

Ще 39 залишилися працювати тут, але з іншими завданнями – вони будуть охороняти рухоме і нерухоме майно, поки в Мін’юсті України не придумають, як ним розпорядитися надалі.

Решта вісімдесят співробітників звільняються за скороченням штатів з системи виконання покарань взагалі. І будуть шукати для себе роботу «на гражданці».

Колишніх інспекторів виправних колоній при наявності вакансій охоче приймають в приватні служби охорони, оскільки вони мають уявлення про дисципліну, і навчати їх з нуля не потрібно.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info