21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

З районного бюджету виділили кошти на боротьбу із коронавірусом

20 березня 2020 року голова райдержадміністрації Андрій Неделько взяв участь у позачерговій ХL сесії районної ради сьомого скликання.
У зв’язку з потребою проведенням необхідних заходів з протидії поширенню коронавірусу, були розглянуті основні першочергові питання, а саме:
– внесення змін до рішення районної ради від 13.12.2019 року №512 «Про районний бюджет Білозерського району на 2020 рік». Виділено 160 тисяч гривень для КП «Білозерська центральна районна лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білозерського району» на дезінфекційні засоби та інших засобів для забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у зв’язку з епідемічною ситуацією;
– виділено 30,0 тис. гривень для реалізації заходів програми медико-соціальної та побутової допомоги громадянам, людям похилого віку, особам з інвалідністю, дітям-сиротам, ВПО, демобілізованим військовослужбовцям зі Сходу, сім’ям, які потребують сторонньої допомоги та програму підтримки районної організації Товариства Червоного Хреста на 2020 рік.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info