З початку року у Посад-Покровському почали відбудовувати 81 об’єкт

0
188

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області майже рік працює над відбудовою Посад-Покровського.
Про поточний справ у відновленні населеного пункту нашому виданню розповіла Ганна Голубцова, фахівчиня Служби з питань зав’язків із громадськістю і пресою.

“Нагадування про те, що пережило село Посад-Покровське, на кожному подвір’ї – це розбита та спалена техніка, залишки від боєприпасів, понівечені будинки. Служба відновлення продовжує відбудову житла в селі: зводяться нові будинки для мешканців, які взяли участь в експериментальному урядовому проекті.
Наразі із власниками зруйнованого житла підписано 373 договорів щодо передачі прав замовника”, – говорить Ганна Голубцова.

За словами комунікаційниці, з початку 2024 року на 81 об’єкті триває робота з відбудови. 76 з них вже мають закладений фундамент, а в 22 почато зведення стін.
На будівництві у Посад-Покровському задіяно більше 100 працівників.

“Сьогодні вже завершені роботи з реконструкції системи електропостачання. Триває робота над відновленням системи центрального водопостачання. На одній із вулиць вже змонтовано 120 колодязів та прокладено близько 5 кілометрів водопроводу”, – зазначила фахівчиня.

Розробка проектної документації щодо нового будівництва Центру безпеки та інших інфраструктурних об’єктів знаходиться на завершальній стадії, каже Ганна Голубцова.


Також закінчується ремонт асфальтобетонного покриття на автомобільній трасі міжнародного значення М-14, яка проходить через Посад-Покровське. Роботи проводяться на ділянці, яка зʼєднує Херсонську та Миколаївську області.


Ями заливаються гарячою асфальтобетонною сумішшю та струменевим способом. Окрім того, тривають ремонт барʼєрного огородження, покіс узбіччя та чистка водостоків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь