З Херсона до Федорівки запустили додатковий рейс

0
153

Починаючи з 7 грудня, з Херсона до села Федорівка Дар’ївської громади буде курсувати додатковий автобус.

Про це повідомили Автостанції Херсонщини у Telegram.

Рейс «Херсон АС – Федорівка» відправляється з Херсонської Приміської автостанції о 15:15. Автобус їздитиме за цим маршрутом у понеділок та четвер.

Додаткові запитання стосовно автобусних рейсів, можна задати за телефоном: 0552-49-92-11. Розклад руху автобусів з Херсонської приміської автостанції знаходиться за посиланням: https://khersonbus.pythonanywhere.com/650200 

 

  • Білозерській громаді передали 17 насосів з перетворювачами для свердловин. Допомогу громада отримала в межах програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)”. Програму реалізує компанія Глобал Комьюнітіз (Global Communities).
  • У Дар’ївській громаді працюють 14 соціальних помічників від Товариства Червоного Хреста України. Допомога надається 60 підопічним. Для літніх людей проводять прибирання будинку, готують їжу, міняють постільну білизну тощо.
  • Мешканці Миролюбівки та Ромашкового Білозерської громади отримали сімейні продуктові набори. Допомогу доставили волонтери організації Global Empowerment Mission за підтримки Howard G. Buffet Foundation.

    Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь