27.8 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

З Днем Народження, рідне село !

 

  Першого тижня жовтня ми святкуємо День наших сіл. З великою повагою до кожного односельця звертаюся в цей святковий день. Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток сіл. День села – це свято, яке єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часткою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Бережімо ж славні звичаї та традиції, примножуймо здобутки кожного села на радість дітям та внукам нашим, бо село – невичерпна криниця нашого родоводу.
  Дорогі федоряни та ульянівці, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села. Хочемо побажати рідній землі, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у Ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. 
 З Днем народження, рідне село!

З повагою, голова Федорівської сільської ради  Гридіна Наталя Вікторівна

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info