З Білозерської громади евакуювали майже сто дітей

0
353

В рамках обов’язкової евакуації, з Білозерської громади разом із родинами виїхало 97 дітей. Це – майже третина від загальної кількості дітей, які підлягають евакуації.

Про це нашим кореспондентам повідомили у Білозерській військовій адміністрації.

Як розповіла головна спеціалістка служби у справах дітей виконавчого органу Білозерської селищної ради Наталія Пількевич, до переліку населених пунктів, де запроваджена обов’язкова евакуація родин із дітьми увійшли Білозерка, Велетенське, Дніпровське та Берегове.
Станом на 14 вересня у цих населених пунктах мешкало 346 дітей. На даний момент 97 із них – евакуювали.

Інформаційно-роз’яснювальною роботою щодо необхідності евакуації займаються представники поліції, служби у справах дітей та управління освіти, культури, молоді та спорту.

“У разі відмови батьки дитини заповнюють відповідні документи, форма яких затверджена Міністерством соціальної політики. Якщо згодні виїхати, ми уточнюємо дату і спосіб: самостійно чи потрібна допомога”, – повідомила Наталія Пількевич.

Якщо родини з дітьми потребують допомоги в організації евакуації, їхні дані передаються до контактного центру Херсонської ОВА. Після чого громадянам пропонують поїхати в інші регіони, де є місця для проживання.

Сім’ї із дітьми безкоштовно доставляють до залізничного вокзалу в Херсоні, де їх зустрічають волонтери. По приїзду до Хмельницької чи Львівської області родини відразу отримують фінансову допомогу. Дітям виплачують по 3000 грн, дорослим – по 2000 грн.

За повідомленням керівника пресофісу Херсонської ОВА Олександра Толоконнікова, у 24 населених пунктах правобережної Херсонщини разом із родинами залишається майже 1600 дітей. У 17 селах та селищах дітей зовсім не лишилось, зокрема у Кізомисі, Козацькому та Веселому.

Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь