З Білозерки евакуювали багатодітну сім’ю

0
205

На Херсонщині триває обов’язкова евакуація сімей із дітьми. Днями до Хмельницького виїхала багатодітна родина з Білозерки.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.


Поліція разом із волонтерами “Save Ukraine” евакуювали з-під обстрілів жінку з трьома дітьми та кошеням.

Родина вимушена шукати прихисток уже вдруге. В березні цього року жінка з дітками евакуювалася із зони бойових дій у Донецькій області. У Білозерці родина оселилася у приватному будинку, почали потроху налагоджувати побут, але останніми тижнями російська армія значно посилила обстріли. Нині окупанти б’ють по населеному пункту з усіх видів зброї і біля будинку родини регулярно розриваються снаряди. Жінка вирішила  виїжджати, адже неможливо жити під цілодобовою канонадою, у постійному страху.

У херсонському пункті евакуації дітям подарували шкільні рюкзаки від UNICEF.
Після цього мати, троє дітей та кішка евакуаційним потягом поїхали до Хмельницького. На залізничній станції родину чекали представники Хмельницької ОВА та “Червоного Хреста”. Для вимушених переселенців підготували місце тимчасового проживання на Хмельниччині.

Евакуйовані можуть розраховувати на виплати, гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу.

14 вересня Рада оборони Херсонської області ухвалила рішення про обов’язкову евакуацію. За цей час до більш безпечних областей евакуювались 305 родин із дітьми.

Обов’язкова евакуація стосується тих сімей, які проживають у населених пунктах, які постійно знаходяться під ворожим вогнем. Загалом у список потрапив 31 населений пункт.

Щоб евакуюватись з небезпечних територій, можна зателефонувати до контактного центру Херсонської ОВА: 0800 101 102 або звернутись до працівників органів місцевого самоврядування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь