27 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

З 5 жовтня в Білозерській громаді стартує проект “Відкритий мікрофон”

Запрошуємо кандидатів в депутати та на посаду селищного голови Білозерської селищної ради взяти участь у громадсько-медійному проекті “Відкритий мікрофон”, створеному командою журналістів газети «Придніпровська зірка», публічної групи «Білозерка Online» та порталу “Білозерка.Інфо”. Це громадська ініціатива, яка не передбачає оплати кандидатами своєї участі у проекті. Журналісти задіяні в проекті на громадських засадах.

Мета проекту – познайомити громадян з передвиборчою програмою кандидатів на посаду селищного голови та партії, яка висунула кандидатів в депутати Білозерської ОТГ. 

В рамках проекту планується розмова в прямому ефірі з командою журналістів. 

Зустріч у прямому ефірі відбуватиметься за такими правилами: 

  • спілкування з кандидатом триватиме не довше 1 години;
  • в студії, окрім одного кандидата, будуть присутні по одному представнику газети «Придніпровська зірка», публічної групи «Білозерка Online» та порталу “Білозерка.Інфо”, які забезпечуватимуть технічний та медійний супровід. Журналісти мають дотримуватися принципу неупередженості;
  • участь у зустрічі з журналістами приймає лише одна особа – самовисуванець на посаду селищного голови або представник політичної партії , який є кандидатом на посаду селищного голови Білозерської ОТГ та/або входить до п”ятірки кандидатів в депутати, висунутих політичною партією;  
  • під час ефіру кандидат має відповісти на 7 питань, що стосуються його передвиборчої програми. Відповідь на кожне питання не може бути довшою за 5 хвилин. Ці питання мають бути однакові для всіх кандидатів;
  • після відповіді на обов”язкові 7 питань, кандидат відповідає на питання читачів, які вони поставили в коментарях під трансляцією у соціальній мережі фейсбук та оголошеннями про зустріч. Журналісти мають право не озвучувати питання читачів, які ображають честь та гідність кандидата, носять обвинувачувальний характер, стосуються особистого життя кандидата; 
  • анонс про зустріч з кандидатом має бути розміщений на ресурсах організаторів проекту не пізніше, ніж за 24 години до зустрічі.

Зустрічі з кандидатами відбудуться з 5 по 20 жовтня 2020р. Кандидати можуть повідомити про своє бажання взяти участь у приватному повідомленні Еллі Петренко, Андрію Піскуну або Наталі Свириді та узгодити зручний час для зустрічі.

У якості бонусу кандидатам-учасникам проекту пропонується безкоштовне розміщення передвиборчої програми на порталі Білозерка.Інфо.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info