14.6 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Ювенальні поліцейські здійснили мрію дівчинки з Білозерщини стати хоч на мить поліцейською

Про складну долю та скрутне матеріальне становище у родині 11-річної дівчинки з Білозерського району ювенальні поліцейські дізналися нещодавно. Дівчинку виховує одна бабуся, адже мати школярки тяжко хвора, а батька немає. Сама ж дівчинка не виглядає на свій вік, тендітна і має слабке здоров’я.
Ювенали дізналися, що дівчинка мріяла зблизька побачити поліцейський автомобіль та дізнатися більше про їх роботу. 14 лютого ювенальні поліцейські здійснили мрію школярки. Неочікувано для неї, правоохоронці приїхали в гості до родини на службовому автомобілі і з подарунками. Школярці подарували солодощі та настільну гру, а також дозволили посидіти в поліцейському автомобілі, увімкнути проблискові маячки та поговорити у гучномовець. Щира посмішка дівчинки стала найкращою і найбільшою винагородою поліцейським за сповнений службовими турботами день.
Челендж добрих справ від ювенальної поліції Херсонщини триває!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info