28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Ювенальні поліцейські розшукали вагітну жінку з дитиною, які пішли з дому і не повернулися

15 січня, приблизно о 20:00 у Білозерське відділення поліції звернулися жителі одного з сіл. Вони розповіли, що вранці їх вагітна 33-річна родичка разом з 3-річною донькою нібито поїхали в Херсон. В обласному центрі жінка мала пройти консультацію у лікаря. Ввечері додому вона не повернулася, на дзвінки не відповідала.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції області Ярослав Шанько, на розшук зниклих орієнтували особовий склад Білозерського відділення поліції та працівників ювенальної превенції. Через півтори години пошуків ювенали встановили місцезнаходження жінки та її доньки. Вони знаходилися в будинку подруги в іншому селі Білозерського району. Поліцейські виїхали туди і переконалися, що з розшукуваними все добре.

Жінка пояснила, що вирішила навідати подругу і не попередила про це рідних. Ювенальні поліцейські провели з нею профілактичну бесіду та порадили бути більш відповідальною.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info