19.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Ювенальні поліцейські продовжують розповідати дітям про протидію булінгу

Ювенальні поліцейські провели зустріч зі школярами Чорнобаївської санаторної школи-інтернату та розповіли їм поняття булінгу, як уникнути цькування і яка за це передбачена відповідальність.

 Білозерка.info

Під час лекції інспектори обговорили з учнями проблему насилля і жорстокості у підлітковому середовищі. Також поліцейські розповіли про наслідки цькування та кримінальну відповідальність стосовно кривдників.

Ювенальні поліцейські закликають підлітків не замовчувати випадки цькування у школі. У разі виникнення такої ситуації, треба негайно інформувати шкільного психолога, вчителя, батьків або телефонувати в поліцію за номером «102».

 Білозерка.info

Джерело:  Білозерське відділення поліції 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info