29.3 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Юрій Попутько: «Списуємо лише непридатну техніку»

Нещодавно регіональні ЗМІ та соціальні мережі сколихнула новина про те, що винзавод агрофірми радгоспу «Білозерський» ріжуть на металобрухт. Відповідну інформацію спростував директор підприємства Юрій Попутько на сайті Агрофірми Білозерський:

 Білозерка.info

– Підприємство дійсно займається реалізацією списаного металобрухту, дозвіл на яку наданий рішенням сесії Білозерської селищної ради. Ми продаємо лом, який на сьогоднішній день не має залишкової вартості. Ці речі неможливо використати, розібрати на запчастини, або продати. Зокрема, там є трактори 2000 року, які вже десять років стоять на подвір’ях і гниють, старі резервуари, ємності. Нічого нового і в робочому стані ми не продаємо.

Ми продаємо металобрухт на договірній основі, за ціною, вищою за середню по ринку. Всі кошти, які ми отримаємо на рахунки агрофірми, будуть витрачені на оздоровлення підприємства. Замість гнилих тракторів та діжок ми придбаємо посівний матеріал, добрива та все необхідне, аби отримати нормальні прибутки у 2022 році і вибратися з боргової ями, в яку підприємство загнали колишні «менеджери». Я готовий прозвітувати про кожну копійку, отриману від продажу брухту. Частина грошей від його реалізації піде на виплату заробітної плати співробітникам.

Хочу нагадати, що на той день, коли мене призначили, зарплату працівникам не виплачували майже чотири місяці. Наразі, ми майже повністю погасили заборгованість. У публікаціях ЗМІ та соцмережах часто згадують мою партійність. Так треба ж договорювати, що після приходу «Слуг народу» у нас припинилися мітинги робітників, які вимагали зарплату.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info