Пн, 15 Чер 26
23.3°C

Юний богатир із Чорнобаївки завоював бронзу Чемпіонату України

Тетяна Мороз 02 Червня, 2026

Спортсмени з Херсонщини продовжують підкорювати всеукраїнські п’єдестали. Юний житель Чорнобаївської громади Микола Вахіровський виборов бронзову медаль на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Про це повідомили у Чорнобаївській сільській раді.

Змагання проходили з 25 по 30 травня у місті Хуст на Закарпатті. Туди з’їхалися найкращі хлопці та дівчата віком до 13 років з усієї країни.

Микола Вахіровський гідно представив Херсонську область у ваговій категорії понад 65 кілограмів. Юний богатир продемонстрував неабияку силу духу, витримку та залізну волю до перемоги.

У боротьбі чорнобаївець показав блискучі результати у двох вправах. У ривку Микола підняв штангу вагою 73 кілограми і завоював третє місце. У поштовху йому підкорилися рекордні 82 кілограми. Загалом у сумі двоборства спортсмен набрав 155 кілограмів. Цей результат впевнено вивів його на почесне третє місце в Україні.

Тетяна Мороз

Статті автора