Юний богатир із Чорнобаївки завоював бронзу Чемпіонату України
Спортсмени з Херсонщини продовжують підкорювати всеукраїнські п’єдестали. Юний житель Чорнобаївської громади Микола Вахіровський виборов бронзову медаль на Чемпіонаті України з важкої атлетики.
Про це повідомили у Чорнобаївській сільській раді.
Змагання проходили з 25 по 30 травня у місті Хуст на Закарпатті. Туди з’їхалися найкращі хлопці та дівчата віком до 13 років з усієї країни.
Микола Вахіровський гідно представив Херсонську область у ваговій категорії понад 65 кілограмів. Юний богатир продемонстрував неабияку силу духу, витримку та залізну волю до перемоги.

У боротьбі чорнобаївець показав блискучі результати у двох вправах. У ривку Микола підняв штангу вагою 73 кілограми і завоював третє місце. У поштовху йому підкорилися рекордні 82 кілограми. Загалом у сумі двоборства спортсмен набрав 155 кілограмів. Цей результат впевнено вивів його на почесне третє місце в Україні.
- Поліцейська охорона Херсонщини організувала захід для дітей із Музиківської СТГ. Школярі ознайомились із роботою підрозділу. Також старшокласники вчились користуватись турнікетом.
- Хореографічна студія «Марвел» за сприяння Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА організувала відкритий урок у Миролюбівці. На заході майстер-клас провів відомий хореограф Віктор Кізяков.
- ВПО з Білозерської громади зустрілись із представниками СВА у Миколаєві. Переселенці обговорили питання отримання компенсації за зруйноване майно. Учасникам зустрічі надавала гумдопомогу церква “Світло життя”.