Юні танцівники зі Станіславської громади вибороли призові місця на всеукраїнському конкурсі

0
190

Учасники хореографічних колективів з Широкобалківського СБК дистанційно взяли участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Різдвяне диво” та отримали призові місця.
Про це повідомили на Facebook-сторінці “Культурне життя Станіславської громади”.
Колектив “Фреш” (керівник Ольга Чечіна) став лауреатом І премії за естрадний танець “Чарівниці” (вікова категорія – 15-18 років). Ще два призові місця – у колективу “Семіраміда”, учасники якого стали лауреатами І премії за естрадний танець “Дубки” (11-14 років) та лауреатами ІІ премії за сучасну хореографічну постановку “Дитячі сни”(7-10 років).

  • Школярі зі Станіславської, Дар’ївської, Білозерської та Чорнобаївської громад проводять зимові свята у Польщі та Румунії. У сусідніх країнах перебувають діти з Інгульця, Токарівки, Широкої Балки, Микільського, Дар’ївки, Лиманця, Чорнобаївки, Станіслава, Приозерного, Білозерки, Берислава та Херсона.
  • В Україні створили чат-бот, за допомогою якого дітям, які проживають в деокупованих населених пунктах Херсонщини, можна відправити подарунки. Проєкт створив благодійний фонд Support Kherson. Ініціативі спрямована на допомогу дітям-ВПО та тим, хто втратив свої домівки або близьких.
  • Фахівці у сфері культури Станіславської громади пройшли онлайн-курс “Єдина Україна: становлення національної ідентичності”. Учасники навчання прослухали 8 відеозанять та отримали сертифікати. Онлайн-курс започаткований Міністерством молоді та спорту України разом із Фондом Східна Європа.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь