3.6 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Юні танцівники вибороли призові місця та сертифікат на 2000 евро

Зразковий  хореографічний  колектив  «Міріданс»  Станіславської музичної школи та  хореографічного колективу  «Арабеск» Білозерського районного будинку культури  (керівника Анастасія  Нефьодова) підтвердили високий рівень своєї майстерності та здобули  призові місця у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Різдвяний Бал» , що пройшов у місті Харків.

У конкурсі брали участь колективи з Сумів,  Харкова,  Львову, Кременчука, Києва, Полтави.

Зразковий хореографічний  колектив  «Міріданс»  виступив у віковій категорії 8-11 років, 12-15 років та змішаній і отримав 1, 2, 3 місця.

«Арабеск»  зайняв 1 місце – у віковій категорії до 7 років, 1 місце – у віковій категорії 12 років, 3 місце – у категорії 11-13 років та 3 місце – у віковій категорії змішана.

Щиро вітаємо колективи та їх  керівника  з перемогою та бажаємо їм у майбутньому гарних творчих проектів, які обов’язково подарують яскраві враження та принесуть феєричні перемоги!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info