18.3 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

Юні таеквондисти ЦТДЮМ пройшли атестацію

18-19 січня 2020 року у Центрі творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради проходив семінар з ITF для вихованців гуртків Taekwon-do ITF ЦТДЮМ

          

Семінар проводив Президент Херсонської філії Taekwon-do ITF, інструктор міжнародного класу, чорний пояс 6 Дан, Афанасьєв Дмитро Володимирович. Також на заході були присутні: Білоус Валерій Сергійович – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради, Ільвачова Олена Олександрівна – директор Центру творчості дітей, юнацтва та молоді селищної ради.  

Діти проходили навчання з таких дисциплін: туль, спаринг, силове розбивання, теоретична підготовка та технічна база виконання ударів. Наприкінці семінару вихованці успішно пройшли атестацію на пояси та отримали безцінний досвід та знання, які будуть допомагати нашим спортсменам досягати омріяних цілей.  

Але найприємнішим після двох днів тяжких тренувань для наших вихованців та тренерів були подарунки – різноманітний спортивний  інвентар від наших спонсорів:  Горбенко Сергія Олександровича, супер інтенданта  морського агентства, Сисой Віктора Миколайовича, директора ОВ «Херсонгазсервіс», Пісьменної Світлані Григорівні, приватного  підприємця с. Кізомис.

Зі словами вдячності до спонсорів звернувся Білоус Валерій Сергійович та вручив подяки за допомогу ЦТДЮМ у розвитку Taekwon-do ITF.

Вихованці та педагоги Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради висловлюють велику подяку нашим спонсорам, батькам та тренерам: Драгушу Сергію Леонідовичу, Третяк Ганні Андріївні за допомогу у покращені матеріальної-технічної  бази та виховані  наших майбутніх чемпіонів. Бажаємо усім успіхів та здійснення мрій!

Джерело: Білозерська селищна рада 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info