13 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

Юні таеквондисти Білозерщини вибороли ІІІ загальне місце у відкритому Чемпіонаті ITF

 Білозерка.info

13 квітня 15 вихованців секції «Таеквон-до» Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради  прийняли участь у відкритому Чемпіонаті з таеквон-до ITF «Героям слава» у місті Нова Каховка.

У турнірі прийняли участь близько 230 дітей з Херсону, Білозерського району, Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради, Нової Каховки, Миколаєва, Маріуполя, Мелітополя, Харкова, Запоріжжя (2 команди). Учасники змагались у двох видах програм: туль та спаринг. Юні таеквондисти  Центру творчості дітей, юнацтва  та молоді вибороли загальне ІІІ місце та привезли 6 дипломів І ступеня, 3 дипломи ІІ ступеня та 10 дипломів ІІІ ступеня.

А також персональними кубками були нагороджені вихованці Центру: Діброва Олег, Любиченко Данило.

Вітаємо команду та тренерів Драгуша Сергія Леонідовича та Третяк Ганну Андріївну з перемогою.

[su_slider source=”media: 6407,6406,6405,6404″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info