30 C
Kherson
Середа, 19 Червня, 2024

Останні новини

Юні науковці Станіславу

До Дня екологічних знань фахівці еко-освітнього відділу НПП “Нижньодніпровський” відвідали Станіславську загальноосвітню школу (Білозерський р-н).

Для учнів 4, 6 та 7 класів провели 8-рівневий екологічний квест, запропонувавши дітям стати справжніми спеціалістами-екологами, іхтіологами, ботаніками, одним словом – науковцями! Діти розділились на команди і отримали завдання пройти 8 різноманітних станцій, де їх чекали фахівці з загадками, ребусами, іграми та конкурсами на кмітливість.

Наприклад, на станції «Молюски» порівнювали мушлі з малюнків зі справжніми представниками морського світу, що їх заздалегідь назбирали освітяни саме для цього конкурсу. Діти з цікавістю знаходили співвідношення та виводили закономірності. А щоб пройти станцію «Іхтіологи» потрібно було визначити окремо морських та річкових риб.

Станція «Ботаніки» потребувала від юних спеціалістів-науковців не аби-яких знань, щоб відрізнити першоцвіти від інших квітів. А справжні туристи доводили гарну фізичну форму на станції «Спортивній»: виконували вправи з м’ячем, обручем, скакалкою.

Визначати по етикетці, чи можлива вторинна переробка продукції, як правильно відсортувати за допомогою знаків на упаковці вчилися на станції «Екологи».

На орнітологічній станції відрізняли птахів за звуками співу, на краєзнавській – “рухались” по Дніпру від Каховської ГЕС до Дніпровського лиману, занатовуючи всі населенні пункти правобережжя. Для цього фахівці спеціально роздрукували досить масштабну мапу національного парку «Нижньодніпровський» з позначками зонування територій.

Діти ураганом носилися від однієї станції до іншою, намагаючись мерщій виконати завдання випередивши суперників.

Завершальним етапом довготривалого, але такого цікавого квесту, стала відповідальна розробка на станції художників емблеми рідного краю! Двір школи тепер довго прикрашатиме художня творчість учнів, що різнобарвно розмалювали доріжки перед школою.

Дякуюємо вчителю хімії Тетяні Миколаївні Рідкоборода! Через ваше запрошення нам вдалося провести квест та познайомитися з такими кмітливими, активними юними станіславцями

 

За матеріалами: НПП “Нижньодніпровський”

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info