27.8 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Юні натуралісти долучилися до Всеукраїнської акції “День зустрічі птахів”

Традиційно Білозерською районною станцією юних натуралістів проводиться районний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів», метою якої є приваблювання і охорона, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

04 квітня 2018 року на базі Білозерського ліцею ім. О.Я. Печерського була проведена святкова програма «Зустрічаємо вісників весни», під час якої діти закріпили знання про різноманіття перелітних птахів рідного краю. В кінці заходу були відзначені активні учні та вихованці, які виготовили шпаківні в рамках акції.

Після заходу 12 шпаківень було розвішано на території ліцею та в парку смт.Білозерка по вул. Свободи. Також до акції протягом тижня долучилися учні Дніпровської, Киселівської, Олександрівської, Токарівської, Велетенської загальноосвітніх шкіл та Чорнобаївського навчально-виховного комплексу. На території навчальних закладах було розміщено 27 шпаківень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info