Юні мешканці Дар’ївської громади відправилися на відпочинок у Зарваницю

0
36

10 серпня 40 дітей із Херсона, Дар’ївської та Тягинської громад відправилися до благодійного духовно-реабілітаційного табору «Вільні діти» у Зарваницю.

Про це у Телеграмі повідомляє Херсонська ОВА.

 Білозерка.info
У подорож вирушили діти з багатодітних та сімей, які постраждали від підтоплення, діти-сироти, а також школярі з населених пунктів, що постійно обстрілюють окупанти.
Запрошення до табору “Вільні діти” надійшло від Української греко-католицької церкви Патріаршого Паломницького Центру. Зі школярами щодня працюватимуть дитячі психологи та духівники. Малеча відпочине, збагатиться духовною енергією, а також матиме змогу насолодитися природою.
У таборі діти перебуватимуть протягом 10 днів.

  • Департамент реалізації гуманітарної політики ХОВА підготував низку заходів для дітей, які проживають на деокупованій території області. Активності проводять у Чорнобаївській, Білозерській, Музиківській та Херсонській громадах. Із дітьми працюють майстри народної творчості, бібліотекарі, кінематографи та інші фахівці.
  • За даними державного порталу розшуку дітей “Діти війни”, станом на 10 серпня 2023 року в Україні вважаються зниклими – 1166 дітей, знайденими – 15925 дітей.
    Станом на 9 серпня, росіяни вбили в Україні 499 дітей і ще 1095 дітям завдали поранень.

Фото: Відділ освіти, молоді і спорту Дар’ївської сільської ради

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь