28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Юні футболісти Білозерської РК ДЮСШ отримали грамоти та кубок в чемпіонаті Херсонської області з футболу

 Білозерка.info

10 червня на стадіон «Харчовик» завітали представники Херсонської обласної федерації футболу із почесною місією. Вони привітали та нагородили юних футболістів Білозерської РК ДЮСШ грамотами та кубком за III місце в чемпіонаті Херсонської області з футболу, серед команд юнаків 2004/2005 р.н., сезону 2017-2018рр. 
Юні футболісти вдячні районній державній адміністрації за виділення коштів для участі в чемпіонаті усім трьом віковим категоріям: 2002/2003, 2004/2005, 2006/2007 р.н., адже поїздки були далекими: м. Генічеськ, смт Новотроїцьк, смт Нижні Сірогози, смт Асканія-Нова. 

 Білозерка.info
Також вдячні тренерам-викладачам за підготовку та отриманий результат, а саме: Борщенку Володимиру Миколайовичу, Самофалову Сергію Валентиновичу та Гніздовському Валентину Вільямсовичу. 
Сподіваємося, що в новому футбольному сезоні досягнення наших юних футболістів будуть ще кращими.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info