3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

Юні футболісти Білозерщини зустрілись з Президентом України

До  свята Покрови та Дня захисника України у м.Херсоні на стадіоні КДЮСШ «Освіта» відбулося свято футболу в якому прийняли участь 16 команд різних вікових категорій з Херсона та області, а також гості з м.Миколаєва. На основний турнір серед команд юнаків 2009 року народження, який називався «Кубок Президента України» була запрошена і наша команда Білозерської РК ДЮСШ.

По завершенню турніру на стадіон завітав Президент України Петро Порошенко та привітав усіх присутніх з Днем Захисника України, а Федерація футболу України подарувала всім шести командам основного турніру комплекти нової футбольної форми та м’ячі. Взагалі свято пройшло у дружній атмосфері, а в самому кінці наші хлопці змогли сфотографуватися з Президентом України Петром Порошенко та Президентом Федерації футболу України Андрієм Павелко.

Адміністрація Білозерської РК ДЮСШ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info