28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Юні чорнобаївці гідно виступили на Всеукраїнському турнірі «Олімпійське Лелеченя»

 Білозерка.info

З 5 по 11 вересня у м. Київ на території кліматичного курорту «Пуща Водиця» відбувся ІV етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське Лелеченя». У заході взяли участь команди з усіх областей України.

Херсонську область на змаганнях представляла команда Білозерського району з Чорнобаївського навчально-виховного комплексу.

Гостями змагань були олімпійські та чемпіони світу: Ольга Харлан, Георгій Зантарая, Ганна Безсонова, Ілля Кваша та президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Назарович Бубка.

Місця визначалися у видах змагань.

За підсумками змагань команда Чорнобаївського НВК посіла:

– 7 місце у презентації команди;

– 6 місце у комбінованій естафеті;

– 9 місце у змаганнях з волейболу.

Всі учасники заходу отримали Сертифікати про участь у ІV етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське Лелеченя».

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info