8.7 C
Kherson
Субота, 25 Березня, 2023

Останні новини

Юні баскетболістки з Олександрівки кращі

 Білозерка.info

01 червня у м. Гола Пристань відбувся відкритий обласний турнір з баскетболу «Кубок Літа 2018» серед дівчат 2004 року народження і молодших, присвячений до «Дня захисту дітей». Змагання пройшли у міському Палаці спорту. В змаганнях прийняли участь дівчата з м. Олешки, м. Гола Пристань та Білозерської РК ДЮСШ (Олександрівська філія) тренер-викладач Вітіннік Сергій Вікторович. 
У першій грі наші дівчата впевнено перемогли команду з м. Олешки 52 : 13. А у фінальній зустрічі в напруженій та емоційній боротьбі з господарями майданчику – дівчат із м. Гола Пристань обіграли з рахунком 29 : 27 і стали переможцями турніру.
Вітаємо наших дівчат та тренера із яскравою перемогою. Та дякуємо спонсору команди ТОВ «ЕКО ЛЕНД» в обличчі генерального директора Бахтіна Артема Павловича.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info