15.4 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Юнаки Білозерської ОТГ перемогли в турнірі з футболу «Шкіряний м’яч»

 Білозерка.info

7 травня стадіон «Харчовик» приймав змагання з футболу «Шкіряний м’яч» (U-12). Змагання проходили за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2018/19 навчальному році. Окрім збірної Білозерської ОТГ, в турнірі взяли участь збірні команди Олешків та Великих Копанів. Відкрила змагання селищний голова Антоніна Чередник, яка побажала юним футболістам перемоги.

В першому матчі наша збірна, попри сильний дощ, здобула бойову нічию 1:1 з командою Великих Копанів. В наступному матчі Олешки розгромно перемогли Великі Копані 3:0. Тож в останньому матчі зі збірною Олешків нашу команду влаштовувала тільки перемога, і юнаки не підвели. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Білозерської ОТГ 2:1. Наші юнаки стали чемпіонами турніру «Шкіряний м’яч» та вийшли до наступного раунду змагань.

 Білозерка.info

Вітаємо переможців та бажаємо перемоги в майбутніх матчах!

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info