єВідновлення у Дії – можливість відбудувати пошкоджене майно

0
157

Внаслідок російської агресії мільйони українців залишилися без житла. За словами голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександра Прокудіна, станом на кінець квітня в області зруйновано 6093 цивільних об’єкти, зокрема, 4210 житлових будинків, 203 освітніх та 158 медичних закладів. Сьогодні відбудувати зруйновані оселі можна за допомогою державної програми «єВідновлення».
В рамках цього проєкту передбачена грошова допомога на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Максимальна сума підтримки – 200 тисяч гривень. Відправити заявку про отримання виплати можна в застосунку «Дія».
Ддя того, щоб отримати грошову допомогу потрібно виконати декілька пунктів:
– Повідомте про пошкоджене майно в застосунку «Дія». Якщо робили це раніше, повторно не потрібно;
– Відкрийте рахунок «єВідновлення»;
– Заповніть заяву через застосунок «Дія».
Заявка буде підтверджена та нарахуються кошти в тому випадку, якщо житло:
– пошкоджене через напад росії після 24 лютого 2022 року;
– підлягає відновленню;
– розміщене на неокупованій території;
– не було повністю відремонтоване самостійно.
Після заповнення та надсилання заяви з вами зв’яжеться спеціальна комісія, аби домовитись про огляд житла. Ця процедура необхідна для встановлення збитків та розрахунку суми виплат. Після огляду майна «Дія» сповістить вам про рішення комісії.
На цьому процес оформлення буде завершений, кошти будуть нараховані на картку «єВідновлення» та мають бути використані протягом 12 місяців.
Витратити грошову допомогу можна на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми «єВідновлення».
Проєкт «єВідновлення» розроблений Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Світового банку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь