28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Ямкова хвороба

 Білозерка.info  Білозерка.info Дорога від надеждівського повороту до розвилки на Радянське і Киселівку – справжнє випробовування. Шлях просто знищили величезні вантажівки, які перевозять сільгосппродукцію, оминаючи місто. Нещадно експлуатуючи дороги, хтось економить кошти, інші ж водії ремонтують автівки і лікують нерви…

Сьогодні ця ділянка дороги загального користування місцевого значення знаходиться на балансі обласної служби автомобільних доріг. Тобто її утримання повністю залежить від державного фінансування. Останнього, звісно, бракує, адже в області є дороги більш важливого значення.

Чи можна вирішити цю проблему на районному рівні? Можна, якщо у бюджеті є вільні 7-8 мільйонів гривень. Саме стільки за попередніми підрахунками коштує капітальний ремонт автошляху. У тому, що потрібний саме капітальний, сумнівів не виникає, адже ямкових ремонтів вистачає на дуже короткий час. Останній такий ремонт, на який з районного бюджету виділили близько 100 тисяч гривень, робили навесні. Як розповів заступник начальника райавтодору Володимир Небрат, за ці кошти вапняковим щебенем підсипали найбільш складні ділянки. Володимир Степанович підтверджує, що цього недостатньо і без капітального ремонту ямкову хворобу проблемних доріг Білозерщини не вилікувати. Окрім Надеждівської, до цього переліку належать дороги до Східного, Кірове-Нова Зоря, Правдине-Кірове. 

Ще одна складна тема, пов’язана з надеждівською дорогою, – встановлення вагового комплексу. На цьому, зокрема, не один рік наполягають працівники поліції. Сьогодні багатотонні вантажівки не лише «добивають» вищезгаданий шлях, а й можуть зіпсувати новеньку майже європейську дорогу з Білозерки до Херсона…

На останній сесії районної ради Надеждівський сільський голова Олександр Івченко знову нагадав про «дорожній» біль своєї громади. І хоч райдержадміністрація проводить відповідну роботу, райдужних перспектив обіцяти не може. За словами голови РДА Віктора Романова, єдина надія – на заплановане збільшення фінансування з держбюджету у 2017 році. Крім того, можливо, після об’єднання громад фінансова спроможність полагодити автошляхи з’явиться і на місцях. У будь-якому випадку мовчати про цю проблему не варто. Без стуку двері відчиняти не будуть.

Наталія Свирида, “Придніпровська зірка”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info