17.7 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Якою буде погода восени

За прогнозами синоптиків, початок осені буде досить теплим, за винятком декількох короткотривалих періодів похолодання. У жовтні очікується тепла та суха погода, саме цього місяця до нас має завітати бабине літо. А от у листопаді треба готуватися до суттєвого знищення температури та перших заморозків. Взагалі, осінь 2022 року буде досить прохолодною, середня температура складатиме близько 9 градусів тепла, що холодніше, ніж восени 2021 року. В цьому році очікується приблизно така ж кількість опадів, як і минулої осені.

Вересень почнеться із похолодання, проте потім погода буде досить комфортною. Перша декада місяця принесе вітри та помірні опади. Бабине літо, яке прийде у жовтні, триватиме до другої декади місяця. Після Покрови (14 жовтня), почне холодати. З середини листопада задощить, можливий навіть мокрий сніг. Кінець осені принесе суттєве зниження температури, посиляться опади, здебільшого у вигляді снігу чи мокрого снігу. Зима почнеться раніше календарного періоду, але такі погодні аномалії спостерігаються на території України вже не перший рік.

Враховуючи прогнози синоптиків, можна дійти висновку, що у 2022 році осінь в Україні буде прохолодною та дощовою. Тож, необхідно ловити теплі, сонячні дні і вирушати на відпочинок. І не забувайте про підготовку до зими.

Фото-tsn.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info