Якою буде погода у січні

0
180

У січні 2024 року в Україні буде тепло та безсніжно. Лише під кінець місяця у північній та східній частинах країни почнуться хуртовини. Про це повідомив Главред.

На Херсонщині, Одещині, Миколаївщині та Запоріжжі у першій половині січня вдень температура повітря сягатиме +7…+ 10 градусів, а в Криму – +12 градусів. Вночі у південних областях буде до + 2…+ 6 градусів, у Криму – до +8.
У другій половині січня похолодає. Вдень стовпчики термометрів опустяться до +1 градуса, вночі – до -2 градусів. На Запоріжжі та у Криму вночі можливе зниження температури повітря до -5 градусів. На півдні країни снігопадів можна не очікувати, однак йтимуть дощі з мокрим снігом.
У січні 2024 року на Херсонщині середня місячна температура повітря сягатиме +0,5 градусів тепла. Це на 1,8 градусів вище середніх значень за базовий період 1991-2020 років. У місяць випаде 32 мм опадів – 100% від середніх значень за цей же період.

На Закарпатті у січні буде тепло, йтимуть дощі та мокрий сніг. Вдень температура повітря становитиме + 2….+ 8 градусів, вночі – 0… -2 градуси. На Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині, Чернівеччині та Хмельниччині у першій половині місяця очікується тепла й похмура погода з дощами та мокрим снігом. Вдень буде + 3…+ 8 градусів тепла, а вночі – від +2 до -2. У другій половині січня температура повітря сягатиме вдень до -2…-3 градусів і вночі до -5 градусів.

У Волинській, Рівненській, Житомирській областях у першій половині місяця очікуються дощі з незначним мокрим снігом. Вдень стовпчики термометрів досягатимуть позначки + 3….+ 4 градусів тепла, а вночі – опускатимуться до 0 градусів. Чернігівську, Сумську та Київську області уже 4-5 січня засніжить. Проте через пару днів сніг розтане. Вдень температура повітря становитиме -4…-6 градусів, а вночі – до -8.
У другій половині січня найхолодніше буде на Чернігівщині та Сумщині: вдень похолодає до -4 градусів, вночі – до -8. У період з 20-26 січня слід очікувати понад півметра снігу по всій півночі країни.

Перша половина січня у Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській областях пройде з теплою погодою. Вдень температура повітря коливатиметься від 4 до 8 градусів тепла, вночі – від 1 до -2 градусів. У другій половині місяця похолодає до -1…-2 градусів вдень і -3….-5 градусів вночі.
3-4 січня у Полтавській області випаде сніг. Другий снігопад очікується 21-24 січня. В інших центральних областях майже кожен день йтиме дощ з мокрим снігом.

У Харківській області також похолодає у другій половині січня. Снігопади очікуються 3-4 січня та 21-24 січня. На Донеччині та Луганщині перші два тижня місяця пройдуть з теплою погодою – +3…+9 градусів вдень і до +1…+ 2 вночі. Потім температура повітря знизиться до 0… -1 градусів вдень і -1…-3 градусів вночі.

Фото – УНІАН

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь