14.6 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Які заборони діятимуть на Херсонщині у населених пунктах, віднесених до “жовтої зони”

Як повідомляє Херсонська ОДА рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС м. Херсон, Білозерський, Іванівський та Новотроїцький райони Херсонської області було віднесено до “жовтої” карантинної зони. Нове епідеміологічне зонування встановлено на 14 днів та почне діяти з 00 годин 00 хвилин 05 жовтня (понеділок).

У зазначених населених пунктах діють всі обмеження “зеленої зони”, а також забороняється:

– відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають послуги);

– робота після 24:00 та до 07:00 розважальних закладів (нічних клубів),  а також місць громадського харчування, крім доставки та замовлення на винос;

– діяльність хостелів;

– проведення масових заходів в закладах харчування у кількості більше ніж 20 осіб.

Крім того сьогодні на засіданні регіональній комісії з питань ТЕБ та НС було вирішено заборонити проведення у закладах освіти заходів, пов’язаними зі скупченням учнів (олімпіади, конкурси, екскурсії). 

Також органам місцевого самоврядування рекомендують утриматися від організації та проведення масових заходів. 

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що у час, коли в Україні та, зокрема на Херсонщині, щодня фіксують все більше випадків захворювання на COVID-19, варто неухильно дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

“Ця хвороба не обирає людей за статтю та соціальним положенням. Тому звертаюся з проханням, будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій, які можуть вберегти вас від захворювання. Вони легкі та всім відомі: носіть маски, якомога частіше мийте та дезінфікуйте  руки, дотримуйтесь соціальної дистанції. Станьте прикладом для інших та допоможіть лікарям у цій непростій боротьбі”, – наголосив очільник області.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info