17.3 C
Kherson
Субота, 27 Травня, 2023

Останні новини

Як збільшити шанси вижити на війні

Сьогодні окупанти продовжують грабувати Херсонщину. Російські військові вивозять не лише майно громад та місцевих мешканців, а й всіх прибічників «руського міру».

Про що це свідчить? Корисна інформація з цього приводу була розміщена на Телеграм-каналі @kherson_non_fake:

«Очевидно, що вивезення всього та всіх важливих для них з території – це пряме зменшення побоювань за те, що тут постраждає щось чи хтось важливе для них. Тож це збільшення шансів провокацій.

Росіяни вливають досить великі кошти у безперервні розсилки для «евакуацій». Всі ці розсилки несуть меседжі про провокаційні обстріли. Навряд чи вони розповсюджують ці тези просто так.

Виходячи з цих факторів, вже можна зрозуміти, що з моменту закінчення сумнівних «евакуацій» різко зросте ймовірність обстрілів і не можна назвати Херсон безпечним місцем.

Не слід чекати заяв будь-яких людей. Ніхто вам не скаже про те, коли саме буде ця провокація. Ніхто не знатиме напевно.

Тому розміщення таких тез, як «обстріл/провокація відбудеться протягом 72 годин» – це досить сумнівна інформація, яка частково шкодить. Тому що через 72 години у когось складеться відчуття помилкової безпеки та помилкове зменшення ризиків подальших провокацій. Обережними тепер варто бути завжди і планувати свій день/час необхідно з урахуванням власної безпеки.

Що робити?

  • Менше перебувати без потреби поза приміщеннями. Найчастіше уламки на війні вбивають людей, які знаходяться на вулиці.
  • Мати план руху хоча б до якогось притулку чи укриття (мається на увазі будь-яке місце, де безпечніше, ніж у вас вдома). У когось це підвал, у когось – сусіди, це все індивідуально.
  • Уникати великих скупчень людей, оскільки це «вигідні» місця для провокацій.

 

З моменту того, як росіяни вивезли всіх лояльних колаборантів і все цінне, зона ризику тепер відкрита. Тепер це база. Вона не закриватиметься дуже тривалий час. Ви самі повинні звернути увагу на те, як ретельно вони мародерять. Зазвичай так діє група людей, яка знає, що або не повернеться на цю територію… або вони впевнені, що більшість на цій території буде знищена. Аналізуйте будь-яку отриману інформацію і пам’ятайте, що йде війна і ви на ній живете (на жаль, склалося так і ніяк не інакше). Пам’ятайте, що параноїки живуть довше, особливо на війні (переважно стосується мирного населення)».

Звісно, панікувати на війні не варто, але бути пильним, відповідальним та готовим до надзвичайної ситуації треба обов’язково. Бережіть себе і рідних, піклуйтеся про літніх сусідів і підтримуйте один одного. Весь світ захоплюється згуртованістю українців. Ми обов’язково переможемо!

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info