18.3 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

Як виїхати з окупації через Грузію, Азербайджан та Казахстан

У Мінреінтеграції дали роз’яснення з приводу виїзду громадян нашої держави з ТОТ на півдні.  На підконтрольну територію Україну можна дістатися через Грузію, Азербайджан та Казахстан.

З переліком документів для в’їзду до цих країн, режимом перебування тимчасово переміщених осіб з України, а також з документами, за якими можливий виїзд, можна ознайомитися в інфографіці:

Якщо ви хочете повернутися в Україну чи виїхати в іншу країну, але у вас відсутні необхідні документи, потрібно звернутися до посольств України для їх оформлення.

Контакти гарячих ліній посольств України:

У Грузії (+995) 5950 822 88, email: emb_ge@mfa.gov.ua.

В Азербайджані +994 50 255 75 18, email: emb_az@mfa.gov.ua.

У Казахстані (+7) 7057 556 610, email: consul_kz@mfa.gov.ua.

За потреби звертайтеся на гарячу лінію Мінреінтеграції, для дзвінків з-за кордону та з ТОТ через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber +38(096)078-84-33.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info