Як виглядатиме Посад-Покровське після відбудови

0
112

Компанія Archimatika представила візуалізації відбудови Посад-Покровського за єдиним дизайн-кодом.
Про це повідомило видання Pragmatika.

Проєкт реалізують у партнерстві з Державним агентством відновлення. Особливістю відбудованого села стане єдність архітектурного образу та збереження автентичного вигляду.
Окрім будинку, у кожному дворі буде певна кількість блоків господарських приміщень: погрібник, літня кухня, курник, хлів тощо. У проєкті передбачено кілька типів хат, а також різні типи господарських модулів, які кожен власник зможе облаштувати під себе.

Нові будівлі переосмислюватимуть традиційну місцеву архітектуру: будинки матимуть штукатурені фасади, двоскатні чи шатрові дахи, які вкриють композитною черепицею. Архітектори визнали її найкращою альтернативою історично притаманній Посад-Покровському керамічній черепиці, яка збереглася з XIX століття.
Також архітектори пропонують відбудовувати домівки з використанням саману – невипаленої цегли із суміші глини, соломи та піску. Для цього хочуть відновити виробництво саманних блоків на місцевому глинищі.

“Це створило б робочі місця й надало б населенню відчуття причетності до відновлення власного села”, – розповідають архітектори проєкту.


Нагадуємо, що Посад-Покровське увійшло до переліку населених пунктів, які відновлюватимуть в рамках державного проєкту за принципами «краще, ніж було». Відбудова проходитиме комплексно та за новими стандартами.

Фото: archimatika, pragmatika.media

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь