22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Як уряд готується до зими

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив, що в осінньо-зимовий період Україна буде забезпечена необхідною кількістю енергоресурсів. За його словами, на сьогодні в газових сховищах України закачано понад 13,2 млрд кубів газу. А до 1 жовтня буде накопичено 14,5-15 млрд кубів газу.

«Маємо домовленості зі США про надання від американських видобувників 2 млрд куб. газу протягом четвертого кварталу цього року й першого кварталу наступного. Ведемо перемовини з північними країнами, зокрема з Норвегією про надання фізичних об’ємів газу для України», — зазначив Глава Уряду.

За словами Дениса Шмигаля, опалювальний сезон буде одним із найважчих, але Україна матиме достатньо газу й буде забезпечена вугіллям.

Зараз наша держава має 2,2 млн. тонн вугілля. Це найбільші запаси за останні роки на цей період. До початку опалювального сезону буде накопичено до 2,5 млн тонн. Таким чином буде задіяна максимальна спроможність складських потужностей.

Уряд готується до різних сценаріїв проходження опалювального сезону, в тому числі й до тих, що пов’язанні з військовими ризиками. Вже закуплено майже 1,5 тисячі мобільних генераторів, десятки резервних котлів, близько 100 електростанцій тощо. Також до України продовжує надходити обладнання від міжнародних партнерів у якості гуманітарної допомоги.

Війна змусила нас переоцінити життя. Українці розуміють, що зима буде непростою, але ми готові до цих випробувань. Найважче сьогодні нашим військовим…

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info