17.3 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

Як пройшов “чистий четвер” в громадах

За інформацією Білозерської РДА, у рамках щорічної акції «За чисте довкілля» 05 квітня 2018 року на території Білозерського району проведено «чистий четвер». У заходах взяли участь жителі району, шкільна молодь, працівники установ, підприємств, організацій різних форм власності, всього – 1193 чол.

Результати акції вражають:

  • ліквідовано 7 сміттєзвалищ, вивезено 42 куб.м сміття;
  • побілено 0,7 тис. дерев та 1,2 км бордюрів, упорядковано узбіччя доріг (з санітарною обрізкою дерев), очищено від сміття 150 кв. м берегів;
  • прибрано місцеві кладовища, братські могили;
  • впорядковано 1800 кв.м. газонів, квітників;
  • 3342 кв.м. прибудинкових територій та територій організацій, установ; зелені зони, сквери.

Працівники райдержадміністрації прибрали територію біля адмінбудівлі, прибрали сміття під ялинкам, побілили дерева, замели територію.

 Білозерка.info

В об’єднаних громадах цього дня теж прибирали.

В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції “Відповідальність починається з мене” в паркових зонах Станіславської ОТГ було висаджено понад 60 саджанців дубів, кленів та акацій. Своїми діями активісти та волонтери Станіславської ОТГ показали своє відповідальне відношення до навколишнього середовища та небайдужість до суспільного життя! Орагіназтори акції закликають мешканців громади до збереження та примноження природньої спадщини! Кожен з нас може посадити своє дерево! Допоможемо природі, адже вона має велике значення в нашому житті!

 Білозерка.info

“Станiславська дитяча музична школа – за чисте довкiлля!” Під таким девізом пройшов весняний сонячний ранок для працiвникiв Станiславськоi ДМШ. Вони зібралися разом, щоб очистити закрiплену територiю – бiля памятника Рибалки. Зморений, але задоволений та натхненний результатом колектив попрямував до муз.школи проводити заняття зi своiми учнями.

 Білозерка.info

Напередодні Великодня на території Білозерської ОТГ відбувся «Чистий четвер». В акції з благоустрою взяли участь сотні працівників з різних організацій. Прибирали як на підвідомчій території, так і на центральних площах і вулицях населених пунктів. До суспільнокорисної справи долучилися і працівники Білозерської селищної ради.

 Білозерка.info

В Надеждівці чистий четвер – це і традиція, і свято. Цього року теж не було виключень.
 Білозерка.info

У “чистий четвер” колектив Томинобалківської сільської ради, працівники культури та КП “Веселка” подбали про порядок біля своїх закладів.

 Білозерка.info

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info