17.5 C
Kherson
Субота, 16 Вересня, 2023

Останні новини

Як покращити апетит у дитини

Абетка Харчування розповідає про те, як покращити апетит у дитини та на що батькам слід звернути увагу.

 Білозерка.info

Поганий апетит – розповсюджена проблема, з якою стикаються батьки діток різного віку. Найпоширеніша помилка у вирішенні цієї проблеми – намагатися нагодувати дитину силоміць. Річ у тім, що наполегливі вмовляння, погрози і покарання лише посилюють огиду до їжі. Як правило, відсутність апетиту у дитини пов’язана з цілком конкретними причинами. Тому, перш за все, намагайтеся розібратися, що спровокувало відмову від їжі.

Якщо у дитини пропав апетит, зверніть увагу на загальний стан її здоров’я. Майте на увазі, що апетит знижується при простудних захворюваннях, хворобах горла, розладі травлення. Тож, у першу чергу, розберіться, що саме турбує дитину.

Ще одна можлива причина відсутності апетиту – порушення режиму харчування. Якщо дитина харчується, коли доведеться, чекайте проблем із характером і самопочуттям. У результаті неправильного та/або неповноцінного харчування діти стають нервовими, вередливими, у них погіршується сон. І, навпаки, за умови встановлення правильного режиму самопочуття дитини швидко покращується. Для поліпшення апетиту у дітей введіть правило їсти за обіднім столом усім разом. І не привчайте дитину відволікатися на телевізор. Мультики почекають!

Нерідко трапляється, що проблема поганого апетиту у дітей виявляється надуманою. Адже батькам потрібно враховувати, що дитяча порція за розміром значно відрізняється від дорослої. Причому дитина найчастіше інтуїтивно визначає необхідну кількість потрібної їй їжі.

І наостанок – декілька порад, що дадуть відповідь на запитання «Як поліпшити апетит у дитини?»:

  • слідкуйте за правильним режимом харчування дитини;
  • не дозволяйте перекушувати солодощами між прийомами їжі;
  • введіть у раціон дитини більше фруктів і овочів;
  • створіть за столом приємну атмосферу;
  • подбайте про привабливе оформлення страв.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info