3.6 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Як перевірити надійність фінансової установи

Гроші  у вашому гаманці потребують надійної охорони, інакше існує загроза втратити їх.

Кожен володар багатства рано чи пізно піддається спокусі вкласти свій капітал в сумнівні проекти, які заманюють надприбутками ті вигідними умовами. Іноді багато людей навіть не замислюються про наслідки. 

До чого це я?  Нам часто розповідають про легкі і швидкі способи збагачення.  Звичайно, нічого поганого немає в бажанні інвестувати і на цьому заробити.  Однак, невміння аналізувати, а також прийняття рішення під впливом емоцій призводить до дуже неприємних наслідків, коли ми залишаємося обдуреними. 

Як не піддатися спокусі і не втратити свої заощадження?

Цій темі і присвячений мій матеріал.  Я розповім Вам про те, як просто перевірити фінансову установу, з якою ви плануєте почати співпрацю.

Абсолютно законно і безкоштовно можна перевірити легальність роботи тієї чи іншої організації, яка пропонує Вам фінансові послуги, якщо перейти на сайт Міністерство юстиції України

Ви можете подивитись деталі реєстрації підприємства або організації можна на сайті Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг – у розділі “Публічна інформація” є підрозділ “Комплексна інформаційна система”. 

Також є можливість перевірити наявність ліцензії на ведення діяльності – відео можна переглянути дивіться за посиланням https://youtu.be/HKFeqUjWsWY

Не буде зайвим ознайомитися із Законом України “Про фінансові послуги та державне регулювання фінансових послуг”.  У цьому документі зазначено, хто може займатися фінансовими послугами і що для цього потрібно мати.

Як висновок: перш, ніж вкладати гроші в якийсь проект, проаналізуйте всі можливі ризики. Інструментів для такого аналізу більше, ніж достатньо.

Фінансовий консультант з індивідуального планування Наталя Назаренко 

Якщо стаття була корисною, то поставте “+” під нею.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info