Як перейти на спрощену систему оподаткування

0
54

Фізичні особи-підприємці (ФОП) в Україні мають право перейти на спрощену систему оподаткування. Для цього їм необхідно подати заяву до контролюючого органу.
Про це повідомило Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Заяву підприємець може подати:

1. Особисто (або це зробить уповноважена особа).

2. Поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення.

3. В електронній формі.

4. Державному реєстратору під час створення юридичної особи або ФОП.

Заяву треба подати не пізніше 15 днів до початку наступного кварталу.

Перехід на спрощену систему оподаткування здійснюється лише раз на рік. Він можливий за умови того, що підприємець дотримався вимог у п. 291.4 ст. 291 ПКУ. До заяви ФОП необхідно додати розрахунок доходу за попередній рік.

  • У Чорнобаївській СТГ комунальники та представники сільради відвідали навчання з мінної безпеки. Їх проводили працівники вибухотехнічної служби поліції Херсонської області. Сапери показали різні види снарядів, мін, гранат, набоїв та розповіли, яку небезпеку вони становлять.
  • ВПО можуть взяти іпотеку на житло за найнижчою в Україні ставкою – 3% на рік. Програму “Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб” реалізовують Держмолодьжитло та Міністерство реінтеграції за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
  • В Інгульці Дар’ївської громади триває відновлення приватних будинків. 65 місцевих мешканців отримали виплати, ще 8 – чекають на них через проблеми зі встановленням права власності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь