16.3 C
Kherson
Середа, 27 Вересня, 2023

Останні новини

Як отримати пільговий кредит на товари, які зроблять вас енергонезалежними

Нещодавно ПриватБанк запустив програму пільгового кредитування, спрямовану на підвищення рівня енергонезалежності українців. Отримати позику на вигідних умовах можна на все, що потрібно для енергонезалежності та стабільного зв’язку: на купівлю електрогенераторів, систем безперебійного живлення, Starlink тощо.

Як повідомили у Мінреінтеграції, сума кредиту складає від 20 до 300 тис. гривень, початковий внесок – 10%. Погашення боргу відбувається впродовж року рівними частинами. За 1 кредитним договором клієнти можуть придбати відразу до 5 одиниць обладнання. Відсоткова ставка – від 0% за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Оформити розстрочку можуть юридичні та фізичні особи, підприємці з досвідом діяльності не менше 2 років. Для цього банку необхідно надати таку інформацію:

– установчі та реєстраційні документи;

– інформацію щодо юридичної структури та часток володіння;

– фінансову звітність;

– фінансові результати та їх використання або звіт про основні показники діяльності за останній звітний рік;

– заяву про надання кредиту.

Зразок заяви та детальнішу інформацію можна переглянути на сайті банку.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info