Як отримати безоплатну правову допомогу ВПО

0
30

Внутрішньо переміщені особи мають право на безкоштовне отримання всіх видів правничих послуг, які надає система безоплатної правничої допомоги (БПД).
Про це повідомила прес-служба Міністерства юстиції.
У переселенців є доступ до ряду послуг, зокрема, консультацій та юридичної інформації, послуг з представництва інтересів у суді й інших державних органах, допомоги у складенні документів для звернення до суду.
З початку повномасштабного вторгнення і до кінця липня вторинну правничу допомогу від системи БПД отримали більш ніж 11 тисяч ВПО. У 2023 році таких – понад 5,5 тисяч.
Щоб отримати допомогу, необхідно звернутись до найближчого бюро правової допомоги або зателефонувати до контактного центру системи БПД: 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні). Також можна зателефонувати у Telegram за номером: (067) 721-31-03 або отримати юридичну консультацію у боті “Безоплатна правова допомога (консультації)” у Telegram.

  • Заяви на отримання компенсації за втрачений врожай через підрив Каховської ГЕС можна до 31 жовтня. Комісія розглядає звернення протягом 20 днів. Отримати компенсацію можуть мешканці Херсонської та Миколаївської областей. Сума виплат – 3318 грн за втрачений урожай овочів на 0,01 га.
  • Сім’ям із дітьми, які підлягають евакуації зі звільненої території Херсонщини, готові надати прихисток у семи регіонах України. Жителів області готові зустріти на Миколаївщині, Одещині, у Кривому Розі, Кропивницькому, Дніпрі, Львові, Києві та Хмельницькому.
  • У багатодітної родини переселенців з Олександрівки з’явиться власне житло на Київщині. Для них побудують каркасний будинок у селі Михайлівка-Рубежівка Ірпінської громади. Оселя площею 110 квадратних метрів буде енергоефективною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь