20.9 C
Kherson
Середа, 20 Вересня, 2023

Останні новини

Як окупанти «окультурюють» Білозерку

Після окупації Херсонщини, що призвела до тотального безробіття, місцеві мешканці почали шукати хоч якусь можливість заробити на життя. Чи не єдиним способом підробітку стала стихійна торгівля.

На суцільний базар перетворився і центр Білозерки. Імпровізований ринок розгорнувся від зупинки біля відділення Укрпошти і майже до «танку». Чого тут тільки не продавали: продукти харчування, одяг, взуття, зернові, тютюнові і алкогольні вироби, медичні препарати. Вітриною були багажники машин, різноманітні столики і просто розстелене на землі рядно. У цьому місці завжди було дуже людно та шумно.

«Якось не культурно», – подумала місцева окупаційна «влада» і вирішила впорядкувати центр Білозерки. Минулого тижня представники «російської адміністрації» пройшлися по базару і попередили продавців про перенесення ринку на площу біля стадіону «Харчовик». Крім того, окупанти попередили про необхідність сплати податків.

Нове «торгівельне містечко» відкрилося у понеділок, проте справжній ажіотаж з бронюванням місць виник напередодні. Спритні продавці почали писати на асфальті «бронь», номера причепів та автівок. А в понеділок зранку було «гаряче» від розбірок, де чиє місце. В цей день на базарі ніде було яблуку впасти, тож особливої різниці у зміні місця розташування ринку білозерці не відчули.

Таке собі окультурення вийшло… Цікаво, за що так звана “нова влада” збирається брати податки? За необладнані місця для торгівлі? За те, що саме вони довели людей до відчаю, позбавивши стабільного заробітку та змусивши жити у постійному страхові?..

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info