Як оформити пенсію дистанційно

0
205

Мешканці Херсонщини, які досягли пенсійного віку, можуть оформити пенсію в онлайн-режимі. Зокрема, це стосується тих, хто виїхав за кордон.
Про це повідомило Мінсоцполітики у Telegram.
Для цього необхідно відвідати веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, а далі перейти на вкладку “Заява про призначення пенсії”, ознайомитися з інформацією та натиснути “Вхід”.
Після цього необхідно увійти до особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Підпис оформлюється безкоштовно та онлайн за цією інструкцією або можна скористатись ДіяПідписом.
Після того, як ви увійшли до кабінету, виконайте наступні дії: у розділі “Щодо пенсійного забезпечення” виберіть вкладку “Заява на призначення пенсії”. Дайте згоду на дистанційне інформування та оберіть спосіб отримання повідомлень для того, щоби знати про статус своєї заяви. Далі натисніть “Продовжити” та оберіть вид пенсії, яку отримуватимете.
Заповніть анкету-опитування та надайте згоду на передачу й обробку персональних даних. Прикріпіть скан-копії необхідних документів (із їхнім переліком ви ознайомилися перед формуванням заяви). Перевірте усі дані у повній формі заяви про призначення пенсії, яка з’явиться на екрані, та відредагуйте їх, якщо необхідно. Потім натисніть “Підписати та відправити до ПФУ”.
Заява буде опрацьована упродовж 10 днів. Після того, як її розглянуть, вам надійде повідомлення.

  • Підприємствам мікро, малого та середнього бізнесу у Херсонській області надають грант на розвиток власної справи. Матеріальну допомогу від Ощадбанку отримають підприємства, що займаються економічно важливими для України галузями – сільське господарство, постачання та переробка харчових продуктів тощо.
  • Комунальні підприємства “Розлив” та “АкваДар” у Дар’ївській громаді придбали комплект матеріалів для ремонту системи водопостачання. Кошти на це виділив благодійний фонд “Мангуст”. Матеріали придбали за 60 тисяч грн.
  • В Україні діятиме проєкт “Укрпошта-Ліки”. “Укрпошта” зможе відправляти медикаменти на прифронтові та деокуповані території, у тому числі й у Херсонську область. Компанія отримає ліцензію на продаж лікарських засобів в існуючих поштових стаціонарних або мобільних відділеннях.

Фото – ТСН

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь