28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Як не втратити зв’язок з рідними

Війна роз’єднала мільйони українських родин. Чи не єдиною розрадою для тих, хто опинився за сотні кілометрів від рідного дому була можливість поспілкуватися з рідними телефоном. Проте 31 травня рашисти позбавили цієї можливості мешканців Херсонщини, відключивши мобільний зв’язок українських операторів. Крім того, окупанти відрізали доступ до українського інтернету. В той же час у місті з’явилися точки продажу російських сім-карт «На связи», придбати які можна, надавши паспортні дані. Мета цих дій зрозуміла – позбавити наших громадян можливості дізнатися правду про ситуацію в Україні та світі, події на фронті та про злочини російської армії.

Сьогодні з мешканцями окупованих територій, зокрема Білозерщини, можна поспілкуватися лише завдяки декільком інтернет-провайдерам. Тим, кому не пощастило бути їхніми абонентами, доводиться шукати активну мережу роздачі інтернету у громадських місцях, по сусідах та односельцях.

Що робити українцям, яких позбавили українського мобільного зв’язку та інтернету? Поради з цього приводу дає Оперативне командування “Південь”
  • Якщо немає мережі вашого оператора – спробуйте підключитись до інших українських мобільних операторів за допомогою національного роумінгу
  •  За можливості не купуйте російських SIM-карт. Якщо купляти SIM-карту все-таки доводиться, спробуйте отримати її без паспорта – не передавайте окупантам своїх персональних даних.
  • Якщо ваш інтернет-провайдер підключений до української інтернет-мережі, намагайтесь спілкуватись з усіма через месенджери в домашній Wi-Fi-мережі, обмежте спілкування у мобільній мережі російських операторі
  • Якщо ваш інтернет-провайдер підключений до російської мережі, завжди використовуйте VPN-сервіс на телефоні та компʼютері
  • Не зберігайте в телефоні інформації, яка може вам зашкодити
  • Використовуйте месенджери з відкритим кодом
  • Дивіться українське телебачення на відкритому супутнику
  • Слухайте наше радіо на середніх радіохвилях (1278, 1404, 873, 657 кГц) або в застосунку Дія.

Головне – пам’ятайте, що Херсон – це Україна! Ми обов’язково переможемо!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info