21.2 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

Як музичани Масляну святкували!

 Білозерка.info

Масляна – це веселе свято, яке споконвіку широко відзначалося на Русі.

Масляна або проводи зими проходили весело з народними гуляннями і обов’язковим атрибутом свята – дуже смачними ароматними млинцями.

 Білозерка.info

З цієї нагоди 25 лютого,  в Музиківці  відбувся майстер-клас для дітей з випікання різнокольорових та фігурних млинців. На захід було запрошено місцевого кухаря, Гаврилюка Олександра, який з радістю демонстрував  дітлахам секрети приготування цих смаколиків.Холодно й сніжно було в суботу, але це не завадило учасникам заходу отримати велике задоволення від святкування.

Організатори свята подбали про смачне частування млинцями та гарячими напоями. Святкового настрою також додавали тематичні фотозони та музика. Подібний захід в нашому селі організовано вперше. Сподіваймося, що таке чудове святкування стане традиційним у нашій громаді!

 Білозерка.info

Щиро вдячні за гостинність Штейнер Світлані, кафе «Фламінго».

Тетяна Трибушна, співорганізотор

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info