28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Як морально підготувати дитину до школи?

 Білозерка.info

Літо минає, наближається  шкільна пора. І батьки,  і діти відчувають хвилювання перед школою.  Адже під час літніх канікул вони встигли розслабитись. Діти постійно мають відчувати підтримку батьків. Тому в останні 7–10 днів серпня варто приділити дитині особливу увагу. А саме психологічній готовності до нового навчального року.

Нове оточення, велике навантаження, вчителі й діти, від яких уже встиг відвикнути.

Тож як підготувати дитину до школи?

Лідія Діброва, психологиня Центру творчості дітей, юнацтва та молоді Білозерської селищної ради, має важливі поради для батьків.

  1. Поверніть інтерес до уроків, але дуже обережно. Попросіть розповісти про улюблений предмет минулого року, що саме подобалося, чого б хотів.
  2. Більше самостійності й дисципліни. Давайте йому якесь завдання кожен день. Невелике й нескладне, але поясніть, що воно дуже відповідальне.
  3. Не намагайтеся пройти за тиждень річну програму. Достатньо, якщо протягом літа дитина готувалася до школи, хоча б іноді читав або виконував завдання.
  4. Попросіть розповісти про літо, нових друзів, поділитися найкращими спогадами. Так дитина навчиться підводити підсумки. Водночас поступово обговорюйте з дитиною плани на майбутнє, нагадуйте про старих друзів і секції або гуртки.

Як проходить ваша підготовка до школи? Уже почали?

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info