28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Як евакуюватися зі звільненої Херсонщини?

Звільнення правоборежної Херсонщини – визначна подія для українців, яка увійде в історію героїчного супротиву українців.

Але ннаша важка боротьба з підступним ворогом поки що не закінчена. Сьогодні російські військові продовжують вбивати мирне населення Херсонщини та знищувати цивільну інфраструктуру.  Аби вберегти людей від трагічних нслідків атак ворога, місцева влада закликає мешканців звільненої частини обасті евакуюватися у більш безпечні регіони країни.

 

Херсонська ОВА щодня вивозить людей безкоштовними автобусами з Херсона до Одеси через Миколаїв, а також декілька разів на тиждень із Херсона іншими напрямками: Кривий Ріг, Львів, Дніпро, Київ через Умань, Вінницю.

 

Як потрапити на рейс?

Для евакуації автобусом необхідно залишити заявку на “гарячу лінію” ХОВА:

0800330951 або 091 481 78 45;

Telegram: https://t.me/khoda_help_bot

Або залишити заявку через Telegram-бот волонтерської організації Helping To Leave: https://t.me/helpingtoleave_bot

Ті, хто записався на автобус, отримають смс-повідомлення із часом та місцем виїзду.

З маломобільними людьми звʼязується оператор для уточнення деталей. Таких пасажирів евакуює волонтерська група на відповідному транспорті.

 

Ще одна можливість виїхати — щоденний потяг із Херсона до Хмельницького, який  відправляється о 15.27 із Херсонського залізничного вокзалу. Для реєстрації та посадки необхідно приїхати на вокзал заздалегідь – за 2-3 години до відправлення потягу.

Після прибуття до Хмельницького вас забезпечать житлом. Також ви отримаєте продовольчий набір й грошову виплату розміром 2000 тис. грн або 3000 тис. грн – для непрацездатних громадян.

Евакуація – важке рішення, але воно може врятувати вам життя. Подбайте про свою та безпеку рідних – скористайтеся можливістю безкоштовного виїзду!

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info