18.1 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

Як допомогти українській армії

Протягом десяти місяців українці чинять героїчний супротив країні-терористу, яка намагається загарбати наші території і лишити права на самосійний розвиток. Ця потужна боротьба триває на різних фронтах. Нашу армію підтримує увесь світ та кожен українець, який донатить на ЗСУ.
Війна ще не закінчена, тож наші військові потребують цієї підтримки і зараз. Переказати кошти нашим захисникам можна наступним чином:
Національний банк України
З перших днів війни Нацбанк долучився до збору коштів та відкрив офіційний рахунок. На нього можна надіслати гроші кількома способами:
  • через Google Pay;
  • за номером карти;
  • за реквізитами у різній валюті.
Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA8430000100000047330992708. Усі інші дані можна знайти за цим посиланням.
Застосунок “Дія”
У самому застосунку в розділі “Документи” є кнопка “Допомогти армії”. Саме там кошти можна переказати напряму фонду “Повернись живим”.
Фонд “Повернись живим”
Благодійний фонд був заснований ще 2014 року, коли Росія тільки розпочала війну проти України. Відтоді він став одним із найбільших фондів допомоги українським військовим.
Перерахувати кошти фонду можна на рахунки в ПриватБанку та Ощадбанку, за допомогою Bitcoin, також можна зробити це в іноземній валюті.
Реквізити для допомоги з картки будь-якого банку такі:
  • IBAN: UA223226690000026007300905964
  • ЄДРПОУ: 39696398
  • Благодійна Організація “Міжнародний благодійний фонд “Повернись живим”
  • Назначення платежу: Благодійна допомога військовослужбовцям.
Також це можна зробити прямо за посиланням.
Криптовалюта
Крім усього, Мінцифра створила гаманці для перерахування коштів для потреб ЗСУ у вигляді криптовалюти. Усі реквізити доступні на офіційному сайті відомства.
Також українські банки розробили у своїх застосунках спеціальні розділи для переказу коштів військовим. Кожен користувач може перевірити у своєму банку, де та як скористатися такою послугою та долучитися до допомоги.
Гроші також можна надсилати і благодійним організаціям. Головне –  не забувайте перевіряти офіційні повідомлення та реквізити на офіційних сторінках та надсилати кошти лише перевіреним організаціям.
Разом – ми сила, яка допоможе здобути Перемогу!

Фото: fakty.com.ua

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info