Як діти з Білозерщини відновлюють ментальне здоров’я у Румунії

0
319

Завдяки організації “Боротьба за свободу” діти з деокупованих громад Херсонщини отримали можливість відпочити за кордоном.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

В рамках мандрівки до Румунії, ментальне здоров’я відновлюють 67 дітей із Херсона, Дар’ївської, Чорнобаївської та Нововоронцовської громад.

У сусідній країні для дітей організоване безкоштовне проживання та харчування, а також змістовне дозвілля.  До речі, юні мандрівники вже відвідали мистецьку виставку “Вирази війни в Україні через мистецтво”.

Також наразі проводиться робота з реєстрації українців в державних органах Румунії. Це дозволяє отримати статус тимчасового захисту, а з ним – доступ до державної системи медичного забезпечення та інших соціальних послуг.

  • 23 населені пункти звільненої території Херсонщини, де запроваджена обов’язкова евакуація у примусовий спосіб, закрили для в’їзду населення. За словами Ірини Верещук, після евакуації з дітьми назад повернутись не можна буде до того часу, поки відповідну інформацію не оприлюднить обласна військова адміністрація.
  • Днями в одному з населених пунктів Білозерської громади відбулося туристсько-спортивне свято на свіжому повітрі для місцевих дітлахів. Організаторами заходу стали представники обласної влади, військові, правоохоронці та благодійники. Діти із задоволенням приєдналися до інтерактивних розваг, оскільки сьогодні вони позбавлені можливості займатися у гуртках та спортивних секціях.
  • 18 жовтня 35 мешканців Херсонщини двома автобусами виїхали з рідних домівок до Одеси та Львова. Серед них була і сім’я з Білозерки.
    Домівку у селищі покинула Галина Лях з онуками віком 7, 9 та 17 років. Із собою родина взяла лише необхідні речі. Багатодітна сім’я змогла виїхати завдяки зусиллям благодійного фонду “ADRA Україна”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь