20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Як Білозерка святкувала свій день народження

19 жовтня Білозерка відзначила День селища – 239 років!

З ранку в центрі Білозерки працювали дитячі атракціони. Окрім цього, на площі були розташовані сувенірні крамнички, крамнички з ляльками-мотанками та намети для розпису хною.

 Білозерка.info

На початку свята селищний голова Антоніна Чередник привітала білозерчан зі святом. Від депутатів селищної ради та від себе особисто Антоніна Чередник побажала всім миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

 Білозерка.info

О 12:00 розпочався святковий концерт. Серед виступаючих були вихованці та викладачі Білозерської мистецької школи, Херсонської обласної філармонії, хореографічний гурт «Оазис» та просто талановиті мешканці громади та гості з району, які привітали Білозерчан вокальними та хореографічними номерами.

Показові виступи продемонстували глядачам картингісти та таеквондисти ЦТДЮМ селищної ради.

 Білозерка.info

Також у центрі вихованці ЦТДЮМ встановили креативну фотозону, де кожен бажаючий міг зробити стильні світлини.

 Білозерка.info

Після концерту свято продовжилось на місцевому стадіоні. Вперше у Білозерці між собою зіграли у футбол жінки, а саме збірні команди Білозерки та Надеждівки.

 Білозерка.info

Перемогу 1:0 святкували господарі. У другому матчі жінки зіграли проти своїх дітей. Жіночий футбольний матч був організований ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з Білозерською селищною радою, Білозерською футбольною лігою та Білозерським РК ДЮСШ за підтримки мережі FARE в рамках кампанії #FootballPeople Weeks.

Джерело: Білозерська селищна рада 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info