28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Хто допоможе фермерам?

 Білозерка.info

На минулому тижні у сесійній залі районної ради відбулося засідання асоціації фермерів та приватних землевласників району. На зустріч запросили керівника апарату РДА Н.А.Осерську, голову районної ради А.А.Науменко, начальника управління агропромислового розвитку РДА М.І.Куліша, голову обласної асоціації фермерів та приватних землевласників М.В.Халупенка.

Питань для розгляду передбачалося декілька. Зокрема, щодо скасування закону про ПДВ, земельні та юридичні питання. Саме для цього запросили представників адвокатської контори, яка спеціалізується на земельних питаннях, Д.Г.Діяментовича та І.С.Мокіна.

Бурхливо обговорювалася проблема незахищеності аграріїв від рейдерських нападів. Ігор Мокін наголосив на важливості обов’язкового укладання договорів із орендодавцями, аби не залишати рейдерам «шпаринку» для впливу на людей. Також важливий особистісний контакт фермерів із населенням. Його повністю підтримав М.І.Куліш, порадивши землевласникам «тримати руку на пульсі» стосунків із орендодавцями.

Л.М.Новак, С.М.Сорокунський й інші аграрії нарікали на бездіяльність правоохоронців, занадто довгий розгляд заяв щодо рейдерських нападів.

У підсумку зустрічі вирішили, що кожен фермер має укласти угоду з юристами щодо подальшого правового супроводу. Також районна асоціація фермерів та землевласників спільно з обласною будуть і далі вимагати скасування закону про ПДВ, аби у господарствах залишалися кошти для розвитку та придбання необхідної техніки.

Олена ЦУРКАН, “Придніпровська зірка”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info